-60%

Сукня в'язана, колір електрик, 204R174
1 389 ₴
562 ₴
- В наявності
- Код: 204R174
+380 (95) 753-01-16
- +380 (67) 983-00-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 107 см |
| Довжина рукава (см) | 63 см |
| Напівобхват стегон | 25 см |
| Напівобхват грудей | 32 см |
| Напівобхват пояса | 22 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ager |
| Колір | Електрик |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 50% акрил, 50% поліестер |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група кольору | Синій |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина: | Довгий |
| Довжина рукава | З довгими рукавами |
| Коментар до вимірів | Виміри виконані у нерозтягнутому вигляді |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Особливості крою | Приталений |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Подія | Повсякденні |
| Розмір | S-M |
| Розмірна група | Норма |
| Сезон | Весняно-осінній |
| Стан | Нове |
| Стать | Жіночий |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Ціновий сегмент | Regular |
Інформація для замовлення
- Ціна: 562 ₴





