-59%

Сукня в'язана однотонна, колір бежевий, 244R1795
1 569 ₴
637 ₴
- В наявності
- Код: 244R1795
+380 (95) 753-01-16
- +380 (67) 983-00-58
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Заміри (фактичні заміри можуть відрізнятись +- 2 см) | |
| Розмір | S-M |
| Довжина виробу | 100 см |
| Напівобхват стегон | 38 см |
| Напівобхват грудей | 36 см |
| Напівобхват пояса | 37 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kulada |
| Колір | Бежевий |
| Країна виробник | Україна |
| Склад | 60% акрил, 40% бавовна |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виріз | V-образний |
| Група кольору | Бежевий |
| Декорування | Однотонні |
| Довжина: | Середньої довжини |
| Довжина рукава | Без рукавів |
| Застібка | Без застібки |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Особливості крою | Приталений |
| Особливості моделі | В'язаний |
| Особливості тканини | Тягнеться |
| Подія | Повсякденні |
| Розмір | S-M |
| Розмірна група | Норма |
| Сезон | Демісезонний |
| Стан | Нове |
| Стать | Жіночий |
| Стиль | Повсякденний (casual) |
| Ціновий сегмент | Regular |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637 ₴





